Nie je žiaden dôvod obávať sa počasia. Tepovanie auta v zime je napriek mnohým mýtom úplne bežná vec. Ak sa bojíte, že Vaše auto nevyschne garantujeme Vám, že ho dostanete späť voňavé, suché a perfektne vyčistené. Nakoľko používame viacero dostupných metód pre vysušenie Vášho auta bez akýchkoľvek problémov.

V prípade, že sa naozaj veľmi ponáhľate a máte nedostatok času na tepovanie auta, auto si môžete zobrať ihneď po čistení. Umiestnime Vám na sedadlo rozmerný igelit siahajúci od hlavovej opierky auta, až po koniec podlahovej časti. Riešení a spôsobov ako kedykoľvek vyčistiť, umyť, alebo vytepovať auto je veľa. Náš naozaj individuálny a ústretový prístup s istotou vyhovie Vašim predstavám a požiadavkám.

Autá tepujeme aj v januári v najväčšej zime. Paradoxom je, že keď je teplota pod bodom mrazu, tak autá schnú tým rýchlejšie, čím je väčšia zima nakoľko mráz extrémne vysušuje. Možno máte strach z tepovania na jeseň. Vtedy nám mráz na našom území moc nepomôže. Vlhkosť vzduchu býva naopak relatívne vysoká.

V týchto mesiacoch nakoľko je vlhko a zima mávame aj najväčší odber elektriny. Prístroje na sušenie majú vysokú spotrebu, ale výsledkom je, že tepovanie auta v zime zostáva rýchle, kvalitné a komfortné.

Kvalitný profesionálny tepovač od spoločnosti Kärcher prevažnú väčšinu vlhkosti ihneď odsaje ako môžete vidieť na tomto videu. Na priehľadnom indikátore znečistenia a odsávanej vlhkosti možno odpozorovať a presvedčiť sa, že žiadna prebytočná vlhkosť v aute nezostala.

 Samozrejmosťou je, že auto si môžete u nás ponechať vo vykurovanej prevádzke aj na noc, vyzdvihnúť napr. ráno pred prácou, alebo večer po práci. Je to naozaj na Vás.

Otázky na tému tepovanie auta v zime

Vaše otázky na tému tepovanie auta v zime s Vami radi prejdeme. Môžete nás kontaktovať na čísle 0948526054, alebo v prípade záujmu si môžte vyplniť priamo ONLINE OBJEDNÁVKU, kde si zvolíte čas a dátum čistenia podľa vlastných potrieb.

O nedlho zverejníme ďalší článok na tému príprava auta na zimu. Spomenieme niektoré mýty a naopak upozorníme Vás na aspekty, ktoré Vás možno prekvapia.

Tepovanie auta v zime
Tepovanie auta v zime

Ak chcete mať Vaše vozidlo opäť ako nové, neváhajte s rezerváciou termínu. Môžete tak urobiť napríklad vyplnením stručnej online rezervácie, telefonicky na číslach 0948526054 a 0917150904, alebo e-mailom na tepovanieautbratislava@gmail.com 

 

Call Now Button